Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących na os. Azoty zbiegło się z jeszcze jednym ważnym wydarzeniem

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących na os. Azoty zbiegło się z jeszcze jednym ważnym wydarzeniem w dziejach szkoły. Przed kilkoma dniami uczniowie placówki zdobyli bowiem trzecie miejsce na IX Ogólnopolskiej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Chłopców, która w dniach 12-14 czerwca odbywała się w Olsztynie. Dziś wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenie dyplomami oraz upominkami, które wręczył wicestarosta powiatu Marek Matczak.

– Cieszę się, że mogę dziś tu z wami być i radować się z tego sukcesu. To bardzo ważne, że młodzież potrafi połączyć obowiązki szkolne z dodatkowymi zajęciami. A to z pewnością nie jest łatwe. To również bardzo pozytywne, że coraz więcej sukcesów odnosi szkoła na polu sportowym – mówił Marek Matczak, który przekazał gratulacje w imieniu starosty powiatu oraz całego zarządu.
– Sukces zawdzięczamy naszemu trenerowi, a także wspaniałej atmosferze w zespole. Bez niej nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu. Na początku nie było łatwo ale z czasem podszlifowaliśmy swoje umiejętności i udało się – mówili zawodnicy.
Nagrodzonym gratulowała też Maria Staliś – dyrektor zespołu szkół w Azotach, która życzyła swym podopiecznym dalszych sukcesów. Na końcu przyszła pora na „szkolną odprawę”. Jeszcze tylko parę słów o wynikach w nauce, kolejne dyplomy, kwiaty i rozpoczęły się wakacje…
Adam Lecibil - Starostwo Powiatowe
Wspólne pamiątkowe zdjęcie
Gratulacje od władz powiatu przekazuje wicestarosta Marek Matczak
 
Brak opisu obrazka