Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Znamy najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby w powiecie

Ostatniego dnia marca poznaliśmy laureatów 14. edycji plebiscytu „Nowej Gazety Lokalnej” na najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego 2015 roku. Uroczystość odbyła się pod patronatem starosty Małgorzaty Tudaj oraz prezydent miasta Sabiny Nowosielskiej.

Redaktor naczelny Grzegorz Łabaj przypomniał, że zabawa rozpoczęła się na początku roku, a głosowanie na kandydatów trwało do końca lutego.

- Głosy na swoich ulubieńców można było oddawać za pomocą esemesów oraz kuponów drukowanych w gazecie. Tą pierwszą metodą przyszło 2500 zgłoszeń. Do redakcji trafiło też ponad 3000 kuponów – zaznaczył Grzegorz Łabaj.

- Sama kiedyś trenowałam i wiem jak ciężko pracuje się na dobre wyniki sportowe. Cieszę się, że zorganizowano galę po raz kolejny, bo ona pokazuje, że mamy na wysokim poziomie nie tylko siatkówkę, ale i wiele innych dziedzin sportu, wszystkim bardzo gratuluję – mówiła starosta Małgorzata Tudaj w sposób szczególny odnosząc się do najmłodszych laureatów plebiscytu, którzy dopiero jakiś czas temu rozpoczęli swą przygodę ze sportem.

W kategorii sportowców wygrał Krzysztof Knapik (SKS Bushido, karate), na drugimi miejscu znalazła się Jagoda Dąbrowska z Lewady Zakrzów, na trzecim Tymoteusz Cybulski (UKS Kłodnica, badminton).

W kategorii trenerów wygrał Oskar Łuczkiewicz (SKS Bushido, karate), drugą lokatę zdobył Andrzej Saczko (MMKS, Lekka atletyka), a trzecią Anna Sudół (UKS Kłodnica, badminton).

W kategorii klubów pierwsze miejsce zajęła Szkoła Karate Shotokan Bushido, na drugim miejscu uplasował się Uczniowski Klub Sportowy Kłodnica (badminton), a na trzecim znalazło się Po-Ra-Wie Większyce (piłka nożna).

Pełne zestawienie będzie można znaleźć w najbliższym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej oraz na www.lokalna24.pl.

Więcej zdjęć na profilu Facebooka powiatu.

AL

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka