Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

TVN pokaże Anię Kot i Szkwał! „Jestem dumną kędzierzynianką”

24 października (sobota) podczas najwyższej oglądalności telewizji TVN, będzie można zobaczyć materiał nakręcony z Anią Kot na kozielskim Szkwale. Wszystko w programie Mam Talent.

Ekipa telewizyjna przez kilka godzin nagrywała przeróżne ujęcia z Anią Kot i jej najbliższą rodziną. Materiał tworzony w Kędzierzynie-Koźlu zobaczy kilka milionów widzów popularnego telewizyjnego talent-show. Wówczas przekonamy się też, jak daleko udało się dojść w programie naszej mistrzyni pole dance.

- Chciałabym podziękować Starostwu Powiatowemu w Kędzierzynie-Koźlu za zaproszenie na tę imprezę oraz rozgłos na skalę województwa. Ale również dziękuję za tak liczną publikę podczas mojego występu, było Was kilka tysięcy, dziękuję za te ogromne brawa, które otrzymałam! Taka publika jak Wy, to marzenie każdego artysty! Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś to powiem, ale jestem dumną kędzierzynianką – napisała na portalu społecznościowym Anna Kot.

„Mam talent! 8” na antenie TVN oglądać można w soboty o godz. 20.00, począwszy od 5 września br. średnia widownia trzech pierwszych odcinków tej edycji show wyniosła 3,06 mln osób, co przełożyło się na 21,13 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 21,50 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl. TVN w czasie emisji formatu jest liderem rynku.

AL

Tak wyglądało przygotowywanie materiału na Szkwale:

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka