Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu o sytuacji szpitala. Dyskusja o przyszłości oddziałów i wyzwaniach ochrony zdrowia
15 czerwca 2026 roku odbyła się XXVI nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, poświęcona aktualnej sytuacji Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu.