Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Kędzierzyńsko-Kozielskim

W dniu 11 października 2013 r., w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, udział w niej wzięli Starosta Małgorzata Tudaj, Wicestarosta Józef Gisman, członkowie Zarządu Powiatu Beata Łobodzińska i Stefan Wałach, radni, prezesi Związku Nauczycielstwa Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz nauczyciele. W czasie spotkania złożono gratulacje Dyrektorowi Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Marii Staliś, która odznaczona została Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 Urszuli Więcek nagrodzonej Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Opolskiego Kuratora Oświaty, a także Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 3 Adamowi Kani, który również otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Następnie wręczono Nagrody Starosty dla dyrektorów i nauczycieli. W czasie uroczystości wręczone zostały listy gratulacyjne z okazji otrzymania awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego. Odbyło się także uroczyste ślubowanie nauczycieli, którzy w tym roku odebrali akty mianowania.
DSC_0521.jpeg DSC_0538.jpeg DSC_0528.jpeg DSC_0534.jpeg DSC_0548.jpeg DSC_0569.jpeg DSC_0590.jpeg DSC_0596.jpeg