Przewodniczący Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zaprasza na uroczyste wręczenie wyróżnień honorowych Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego – „Statuetek Małych Koziołków”

Uroczystość odbędzie się w dniu 25 września, o godz. 15.00 w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej nr 1 przy ul. Kościuszki 40 w Kędzierzynie-Koźlu, wg następującego programu:

15.00 rozpoczęcie, przywitanie gości

15.30 wystąpienie Przewodniczącego Rady Powiatu

15.45 uroczyste wręczenie wyróżnień

16.00 program artystyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu

16.30 zakończenie

Przypominamy, że laureatami tegorocznej edycji „Statuetek Małych Koziołków” są: Angelika Korgel z I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicz, Bartłomiej Mróz ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach (mieszkaniec Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego) oraz Filip Zygmunt z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Statuetki są szczególnym wyrazem uznania dla uczniów i absolwentów szkół za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, sportu oraz inne dokonania.