Honorowe wyróżnienia Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego dla młodzieży – „Małe Koziołki” – zgłoszenia kandydatów do 20 czerwca 2013 r.

Statuetka „Małych Koziołków” to honorowe wyróżnienie Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, które przyznawane jest od 2007 roku. „Małe Koziołki” są wyrazem uznania dla uczniów i absolwentów szkół za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, sportu i inne dokonania – np. za działalność społeczną. Kandydatów do tego wyróżnienia mogą zgłaszać dyrektorzy szkół, samorządy uczniowskie i organizacje szkolne. Termin składania wniosków do Wydziału Ogólno-Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu upływa 20 czerwca 2013 r. Regulamin przyznawania wyróżnienia honorowego Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego „Małe Koziołki” przyjęty został Uchwałą Nr XIII/74/2007 Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego a dnia 27 listopada 2007 r.